O nás

JC Zemní práce Most je moderní společnost, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností  zejména v oboru zemních a výkopových prací. Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost  a právě proto v roce 2011 společnost přešla z OSVČ na s.r.o. a rozšířila tak služby o další obory. Hlavní činností společnosti je realizace stavebních zemních a výkopových prací, bouracích prací, práce ve stavebnictví a autodopravy - odvozy, převozy veškerých stavebních materiálů a zabezpečení recyklace zemin a sutin ze staveb a skrývek apod. Dále společnost rozšířila své služby o vnitrostátní kamionovou dopravu.

 

Při provádění veškerých našich sužeb si společnost JC Zemní práce Most s.r.o.  zakládá na rychlém a kvalitním provedení. Důležitost, kterou klademe na kvalitu a rychlost prováděných služeb zajišťuje tým zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Disponujeme moderními, kvalitními a výkonými stroji a zařízením, které pravidelně servisujeme a tím zvládnou naše stroje i náročné úkoly. Přesnost, zručnost, spolehlivost a zkušenosti našich pracovníků společně s kvalitou a rychlostí služeb, které provádíme,  znamená pro klienta úsporu financí, času a mnoho starostí.

 

Individuálním, vstřícným a profesionálním přístupem  ke všem zákazníkům - to je směr, který naše společnost udává. Pečlivě nasloucháme potřebám klientů a následně se snažíme najít optimální řešení daného požadavku. Vždy se snažíme o maximální uspokojení klienta a splnění všech požadavků, přičemž udržujeme a neustále hlídáme vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb. Efektivnost spatřujeme v maximálním nasazení a kvalitně odvedené práci. Každý projekt pečlivě plánujeme a v případě problému či změn v požadavcích klientů, jsme schopni rychle a pružně reagovat  O našich kvalitách svědčí množství úspěšně realizovaných projektů.